Slezan hostí v derby ostravského lídra

Preview13.10.2017 | Redakce | FOTO: Lukáš Bajgar
Slezan bude v sobotu hostit na domácím ledě od 15 hodin vedoucí tým tabulky, kterým je Poruba. Té bude chtít Opava oplatit těsnou porážku, kterou utrpěla před měsícem na ledě soupeře. V Ostravě Slezané prohráli o gól 4:3.

V posledním kole Slezan nezvládl utkání v Kopřivnici, posílené Tatrovce podlehl 2:4. Na vítězství čekají Opavští dvě kola, v derby proti Porubě mohou pouze překvapit. Svou kůži ale nehodlají prodat lacino.

Body do druholigové tabulky by se totiž hodily. V minulém kole Opavu přeskočila Kopřivnice, v tuto chvíli poslední Valašské Meziříčí je pak už jen o pouhý bod pozadu.

To Poruba má úplně jiné starosti. Hostující tým po devíti odehraných kolech vede tabulku s dvaceti body, když prohrál jen jediný zápas na ledě aktuálně druhého Hodonína. V posledním kole se pak oba nejlepší celky soutěže utkaly znovu a Ostravané se radovali po samostatných nájezdech.

Atraktivní derby startuje na opavském zimním stadionu v sobotních 15 hodin. Pokud se na utkání nevydáte osobně, jeho průběh můžete sledovat v textové online reportáži.


Aktuálně na webu