• pátek 16. září 2011
  • Filip Lefenda

Slezan jede do Poruby, s tou se mu v přípravě dařilo

Druholigová soutěž nabírá na obrátkách. Na programu je už třetí kolo a Opava zajíždí na led Poruby, se kterou se jí v přípravě nebývale dařilo. Slezan vyhrál oba přípravné duely a uspět bude chtít i nyní. Poruba je po dvou kolech na spodku tabulky, když nezískala ani bod. Opava naopak v obou zápasech bodovala a kouč Piskoř tak může být spokojen. Uvidíme, jak si naši borci povedou tentokrát. Střetnutí je na programu v sobotu 17.9. v 17 hodin.

V minulém kola hostila Opava na svém ledě tým z Uherského Hradiště a domácí vyhráli přesvědčivě 8:3. Poruba v minulém kole nehrála, zápas s Karvinou byl totiž odložen.

Jak už bylo řečeno, Opavě se v přípravě proti Porubě dařilo. Hned ze startu totiž zvítězila na ledě nováčka 0:1, v odvetě na kravařském ledě pak dominovali rovněž červenobílí a zaznamenali vítězství 5:2.

Pravděpodobné sestavy:

HC RT TORAX Poruba: Gleich - Wolf, Piskura, Goláb, Vnenk, Šindelář, Mládenka - Kotásek, Pavlačka, Chaloupka - Zuber, Zdráhal, Matějný - Kalina, Badžo, Baranyk - Vajda, Galgonek, Bartošek.

HC Slezan Opava: Šafránek - Tichý, Jurčík, Bednárek, Tůma, Kukol, Kysela, Mosler, Faksa - Pavelek, Polok, Mlýnek - Grofek, Měch, Kocián - Černý, Chalupa, Vítek - Wolf, Koschatzký, Baďura.

Oficiální internetové stránky týmu z Poruby si můžete prohlédnout zde.

Ze zápasu bude k dispozici také podrobný on-line přenos.

Další zápasy 3. kola

HC Zubr Přerov – HC Frýdek-Místek