Slezan se konečně ukáže doma, vyzve České Budějovice

Preview11.1.2019 | Redakce
Opavští hokejisté se poprvé v novém kalendářním roce představí na domácím ledě. V sobotu 12. ledna od 17 hodin se střetnou s Českými Budějovicemi.

Slezané nutně potřebují zabrat a přerušit sérii čtyř porážek v řadě. Ze dvou venkovních utkání urvala Opava jediný bod. Na stadionu Valašského Meziříčí prohrála po přestřelce v poměru 4:6 a naposledy Slezan podlehl Táboru 1:2 po nájezdech. Opavští tak čekají na výhru už měsíc.

Teď opavské mužstvo vyzve soupeře z jihu Čech – dorazí totiž českobudějovický David servis, na jehož ledě Slezané vyhráli hladce 6:2. Tým Českých Budějovic je v tabulce skupiny Jih na předposledním místě.

„Řeknu to jednoduše. Zaprvé je třeba zapomenout na utkání v Českých Budějovicích, kde jsme lehce zvítězili. Zadruhé je potřeba udělat v sobotu pro tříbodovou výhru prostě vše,“ velí odhodlaně opavský kouč Martin Janeček.

Celek Opavy nečeká snadná práce. Jihočeši totiž po zastavili šňůru sedmi proher za sebou. Před týdnem totiž svěřenci trenérů Milana Kupky, Jiřího Fedura a Tomáše Vaka doma přetlačili Nový Jičín v poměru 5:4.

Utkání, které startuje v sobotu 12. ledna od 17 hodin, bude jako hlavní rozhodčí řídit František Held. Asistovat mu budou čároví sudí Marek Bubela a Marek Čelechovský.

Pokud se opavské hokejisty nechystáte podpořit osobně přímo na tribunách stadionu, můžete průběh utkání sledovat prostřednictvím tradičního on-line přenosu.


Aktuálně na webu