SportObchod.cz slaví 9. narozeniny a zlevňuje

Událost18.10.2011 | Tisková zpráva
Dnes 18. října slaví business paKomety Brno internetový obchod se sportovními potřebami SportObchod.cz již 9. narozeniny. Přijďte se podívat na web SportObchod.cz, rozdávají dárky v podobě obrovských slev a objednávek zdarma.

SportObchod slaví, zákazníci dostávají dárky

Oslavte se SportObchod.cz 9. narozeniny. Při výjimečné prodejní akci můžete vybírat z narozeninové nabídky za ceny, které nikdy jindy a nikde jinde neuvidíte. Pouze dnes máte možnost nakoupit vybrané produkty se slevou až 77 %. V akci nejsou žádné výprodejové kusy, ale to nejlepší ze všech sekcí. Navíc každá 99. objednávka je zdarma.

Začátky SportObchod.cz

Před devíti lety, v říjnu 2002, se skupinka studentů rozhodla pro smělý plán - dodávat sportovní vybavení výhradně po internetu. V době, kdy se u nás internet teprve začínal rozšiřovat, pustili se do svých ambiciózních plánů. Vsadili především na osobní přístup, odbornost a spolehlivost. Začínali se skladem v rozkládací posteli a díky nepřetržitému růstu se ze studentských plánů stal jeden z největších internetových obchodů se sportovním vybavením ve Střední Evropě.

SportObchod.cz dnes

Od vstupu na trh se SportObchodu daří růst a rozšiřovat nabídku produktů a služeb. V současnosti nabízí zboží ve 14 specializovaných sekcích, disponuje kamennými prodejnami v Praze a Brně a provozuje web ve slovenštině. Během devíti let působení si cestu do SportObchodu našlo přes 125 000 zákazníků, kteří provedli více než 305 000 objednávek.

Podívejte se na narozeninovou nabídku SportObchod.cz a nakupte s obrovskou slevou. Akce platí pouze dnes do 23:59.


Aktuálně na webu