Tomáš Měch po úvodním tréninku: Čekal jsem, že budeme nacvičovat i přesilovky

A team HC Slezan3.8.2015 | Redakce
Opavští hokejisté mají za sebou úvodní trénink na ledě. Účast byla vynikající a v obličejích hráčů byla patrná dobrá nálada. „Je to fajn vidět některé blázny zpátky. Už jsme se na sebe s kluky těšili. Byla to sranda,“ řekl kapitán Slezanu Tomáš Měch.

„Trénink proběhl v pohodě, i led byl docela dobrý. Těšili jsme se na sebe, i když s některými jsme se viděli i během pauzy. Zašli jsme na pivo a podobně,“ vysvětluje Tomáš Měch.

Jak strávil přestávku mezi suchou částí přípravy a té na ledě? „Byl jsem pořád jen v práci a tak nějak jsem přežíval. Sem tam jsem si zašel na tenis, ale pohybu bylo málo, takže na ledě to teď byl docela boj,“ přiznává jedenatřicetiletý hokejista.

Úvodní trénink nepřinesl nezáživné bruslení bez puku. Naopak většinu času trávili opavští hráči s kotoučem na hokejce. „Byl jsem trochu překvapený. Vždycky jsme dělali hodně cvičení spíš bez puku, bruslili jsme dlouhé rovinky. Teď to bylo více agilní, s pukem. Bylo tam spousta situací jeden na jednoho, to mě překvapilo. Čekal jsem, že budeme nacvičovat i přesilovky,“ směje se útočník Slezanu.

A kde opavský kapitán odpočíval po loňském náročném ročníku? „Na dovolené jsem byl hned po sezoně, pak už jsem nikam nejel. Se svou holkou jsem se byl podívat v Dubaji. Bylo to fajn,“ uzavírá Měch.


Aktuálně na webu

×
Odehrané v 17:00 | Muži
SHK Hodonín
HC Slezan Opava