• čtvrtek 02. dubna 2020
  • Tomáš Chalupa

Trenér Pavel Zdráhal v Opavě končí a míří do Havířova

Po veleúspěšné sezoně, ve které Opava vybojovala luxusní druhé místo, dozná trenérský štáb Slezanu změn. Dosavadní hlavní trenér Pavel Zdráhal má namířeno do prvoligového Havířova, kde se stane generálním manažerem a zároveň asistentem trenéra Jiřího Režnara. Zdráhalův dosavadní asistent Aleš Tomášek bude u týmu pokračovat, nového trenéra nyní bude klubové vedení hledat.

„V nedávném rozhovoru jsem říkal, že bych u týmu měl pokračovat, pak ale přišla nabídka z Havířova. Rozhodnout jsem se musel víceméně hned a musím říct, že se jednalo o nabídku, která se neodmítá,“ přiznává Pavel Zdráhal. Lehce se mu Opavu ale neopouští.

„Jsem Opavě vděčný, že mi dala šanci, uplynulá sezona byla krásná, všechno fungovalo přesně tak, jak mělo. Rozhodně se nerozcházíme ve zlém. Kdoví, třeba se ještě někdy naše cesty spojí,“ uvedl ještě Zdráhal ke svému konci.

Za odvedenou práci tímto klub trenérovi děkuje a přeje hodně štěstí a úspěchů v jeho novém působišti.