V Opavě se představí reprezentační osmnáctka

Juniorský hokej23.10.2009 | Michal Berg
V rámci svého soustředění v Kravařích sehraje český repezentační tým do 18 let tři přátelská utkání s týmem Polska do 23 let. První z duelů se uskuteční ve čtvrtek 5. listopadu od 17 hodin v Opavě, v sobotu se bude hrát v Novém Jičíně a v neděli v Kravřích. Trenéři Kopecký a Juřík v průběhu sezóy hledají ideálí sestavu pro jarní mistrovství světa, které se uskuteční v běloruském Minsku. V nominaci na přátelská utkání v Polskem je i opavský útočník Patrik Novák.

Nominace reprezentační osmnáctky na tři přátelská utkání s poslemým výběrem do 23 let (5. - 7. listopadu 2009, Opava, Nový Jičín a Kravaře):

Brankáři:
Roman Will (Ml. Boleslav), Libor Kašík (Zlín), Tomáš Král (Lillehammer, Norsko).

Obránci:
Bohumil Jank (Č. Budějovice), Daniel Krejčí (Slavia Praha), Tomáš Valenta, Petr Zámorský (oba Zlín), Ladislav Havlík, Patrik Lenoch (oba Pardubice), Tomáš Pastor (Vítkovice), Filip Pavlík (Třinec), Václav Pánek (Hradec Králové).

Útočníci:
Jiří Rys, David Koudela (oba Ml. Boleslav), Marek Račuk (Litvínov), Michal Vachovec, Jaromír Kverka (oba K. Vary), Petr Holík (Zlín), David Stach (Kladno), Tomáš Filippi (Liberec), Filip Hanták, David Merta, David Dvořáček (všichni Sparta Praha), Patrik Novák (Opava), Petr Süsser (Znojmo).

Náhradníci:
Petr Mainer (Plzeň), Dušan Žovinec (Sparta Praha), Jan Předota (Č. Budějovice), Dominik Piskoř (Znojmo), Michal Žvátora, Adam Řehák (oba Vítkovice), Jiří Sklenář (Třinec), Ondřej Jurčík (Litvínov).

Trenéři: Jiří Kopecký a Jiří Juřík

Program utkání: 5. listopadu: Česká republika "18" - Polsko "23" (Opava, 17 hodin)
6. listopadu: Česká republika "18" - Polsko "23" (Nový Jičín, 17 hodin)
7. listopadu: Česká republika "18" - Polsko "23" (Kravaře, 13 hodin)


Aktuálně na webu