Velká ztráta pro obranu Slezanu, Michal Kukol ukončil kariéru

A team HC Slezan25.7.2013 | Jan Šimek, Opavský a Hlučínský Deník
Hokejový Slezan s největší pravděpodobností přijde o jeden ze svých defenzivních pilířů. Opavský trenér Karel Suchánek se totiž bude muset v nové sezoně zřejmě obejít bez klíčového obránce Michala Kukola, který se rozhodl ukončit aktivní kariéru.

„Je to pravda. Letos jsem na 99% rozhodnutý, že do sezony nenaskočím," řekl Michal Kukol, jenž se rozhodl skončit kvůli svému pracovnímu vytížení ve firmě, kterou spoluvlastní.

„Je to tak. Z práce jsem chodil rovnou na tréninky, pak jsme jeli ve středu ven a po zápase rychle domů. Ještě před utkáním jsem navíc řešil pracovní povinnosti, takže jsem se ani nemohl soustředit na hokej," kroutil hlavou opavský odchovanec, podle jehož slov ještě samotný kouč Slezanu Karel Suchánek nevěří tomu, že Kukol končí.

V pondělí navštívil v Buly Aréně první trénink hokejistů, ale na ledě bychom ho hledali marně.

Jde o definitivní konec kariéry tohoto vynikajícího obránce? „Nevím, co by se muselo stát. Možná, když se mi bude po klucích stýskat nebo mi bude smutno," pousmál se zadák, který si druhou ligu zahrál také v Šumperku. „Stále se ale beru jako součást kádru," dodal rychle devětadvacetiletý hokejista.

A co rozlučka? Proběhne? „Doufám, že Petr Chalupa něco připraví. S týmem už jsme měli neformální rozlučku na ukončení letní přípravy, tak uvidíme," uzavřel Michal Kukol.


Aktuálně na webu