• pondělí 14. září 2020
  • Tomáš Chalupa

Ženy daly Prostějovu v jednoznačném zápase šestku

Ženy zahájily novou sezónu domácím vítězstvím proti týmu Prostějova, který je nováčkem soutěže. Celé klání se hrálo na jednu branku a jen díky golmance soupeře utkání neskončilo debaklem Prostějova. O průběhu zápasu svědčí poměr střel na branku 65:2.

HK Opava - HC REBELS 2017 PROSTĚJOV 6:0 (2:0, 1:0, 3:0)

Branky a nahrávky: 12. Veselá (Lesníková), 18. Svobodová (Pěluchová), 29. Veselá (Svobodová), 42. Veselá (Svobodová), 49. Svobodová (Šoltysová), 59. Svobodová.

Vyloučení: 4:3

Opava: Mrňková – Šoltysová, Repperová, Pěluchová, Barvínková – Krpcová, Horová, Svobodová, Lesníková, Veselá, Mudráková, Dubná. Trenér: Martin Repper.

Martin Repper (trenér Opavy): „Na první utkání po dlouhé pauze jsme se hodně těšili, ale i když nerad, musím říct, že soupeř nás vůbec neprověřil. Celý zápas jsme hráli na jednu branku a Prostějov se soustředil jen na bránění. Celé utkání stáli v bloku před bránou a my se snažili puk nějakým způsobem dostat do brány. Proti takovému soupeři se hokej hraje strašně těžce. Sestavu ještě nemáme kompletní, protože některé hráčky jsou zraněné a některé měly povinnosti ve svých klubech. Příští týden jedeme do Uničova a moc se na tento zápas těšíme, protože jsem přesvědčen, že Uničov nám ukáže, jak jsme na sezónu připraveni.“