Ženy doma nestačily na Vsetín

Ženský hokej10.12.2019 | Martin Repper
Opavským hokejistkám se sobotní domácí zápas se Vsetínem nevydařil. Ženy Slezanu po celé utkání tahaly za kratší konec a bohužel prohrály 5:2.

HK OPAVA - HK VSETÍN 2:5 (1:1, 1:2, 0:2)

Branky a nahrávky: 3. Svobodová (Pěluchová), 30. Svobodová (Vlašánková, Kubánková) - 6. Součková, 28. Baslová, 29. Sovjáková, 53. Čajanová, 60. Čajanová.

Vyloučení 2:1.

Opava: Jeřábková, Mrňková – Sládečková, Gilíková, Repperová, Pěluchová – Lesníková, Krpcová, Vlašánková, Horová, Šoltysová, Svobodová, Vaňharová, Kubánková. Trenér: Martin Repper.

Ve 13. lole 1. ligy přivítaly naše ženy tým ze Vsetína.

První třetina začala trochu opatrně, ale gól Svobodové ve 3. minutě hru otevřel a hrál se hezký hokej na obě strany a po vyrovnání Vsetína se šlo do kabin za nerozhodného stavu.

Druhá třetina začala velice vlažně ze strany domácích a hosté šli zaslouženě do dvoubrankového vedení. Po třetím gólu do opavské branky se hra domácích zvedla, ale podařilo jim jen snížit na rozdíl jednoho gólu.

Třetí třetina byla vyrovnaná, Opava se snažila o vyrovnání, ale po chybě v obraně šel Vsetín opět na rozdíl dvou gólu. V závěru se domácí hráčky ještě pokoušely o hru bez brankářky, ale dostaly na konečných 5:2 pro Vsetín.

Martin Repper (trenér Opavy): „Úvodem bych chtěl pogratulovat soupeři k výhře, ale jsem přesvědčený, že nevyhrál lepší tým, ale šťastnější, i když výsledek tomu neodpovídá. V první třetině byly šance na obou stranách a taky to skončilo remízou. Ve druhé části jsme trochu zaspali začátek, ale po třetí brance se tým nastartoval a odváděl perfektní výkon, jen tomu chybělo více gólu. Ve třetí třetině jsme se snažili o vyrovnání, ale nakonec jsme ještě dva góly dostali. Je mi trochu holek líto, protože jsme z větší části byli lepším týmem, ale nechtělo nám to tam spadnout.“

V rámci 14. kola zajíždí opavské ženy 11. ledna do Břeclavi.


Aktuálně na webu