Ženy nastřílely Cherokees jedenáct branek

Ženský hokej20.10.2019 | Jiří Potůček
19. října v 7. kole 1. ligy žen – sk.B sehrály opavské hráčky na domácím ledě utkání s týmem HC Cherokees, který porazily 11:0 (4:0,4:0,3:0).

Sestava Opavy: Jeřábková, Mrňková – Šoltysová, Repperová, Barvínková (A), Gilíková, – Horová, Krpcová, Lesníková, Svobodová, Vlašánková, Kubánková, Bartoňová.

Branky a nahrávky: 8. Svobodová, 10. Svobodová (Vlašánková, Gilíková), 16. Svobodová (Horová, Vlašánková), 16. Kubánková (Vlašánková, Svobodová), 24. Svobodová (Horová, Repperová) 34. Svobodová (Repperová, Kubánková), 37. Lesníková (Krpcová), 40. Krpcová (Lesníková, Gilíková), 49. Horová (Lesníková, Krpcová), 50. Svobodová, 54. Bartoňová (Šoltysová, Repperová).

Rozhodčí: Šafarčík – Hanzlík, Blaževič

Vyloučení: 1:2 , Využití 1:0

Do utkání jsme vlítli s velkým nasazením. Chvíli sice trvalo, než se začalo skóre otvírat, ale v momentě, kdy jsme dali první gól, tak jsme kontrolovali hru. Po první třetině jsme šli do kabiny za stavu 4:0, ale pořád bylo hráčkám co říct a co zlepšovat.

Druhá třetina pokračovala tam kde skončila první. V průběhu třetiny jsme navyšovali skóre a prakticky nepustili soupeře do žádného tlaku ani do žádné šance.

Ve 3. třetině už jsme jen kontrolovali hru. Sice jsme navyšovali ještě skóre až do stavu 11:0, ale trochu jsme to pojali jako tréninkovou jednotku, abychom si vyzkoušeli nějaké věci a přichystali se na další zápas, který hrajeme ve Vsetíně.

Ohlasy trenérů:

Do utkání jsme vlítli a byla jenom otázka času kdy začnou padat góly. Sice po první třetině jsem holky nabádal k větší kombinaci a k věcem, které sice trénujeme, ale nejsme schopni si to vyzkoušet v ostrém utkání. Do 3. třetiny už jsme vstupovali s pocitem, že utkání dotáhneme do vítězného konce a můžeme si opravdu vyzkoušet ať už přesilovky, nebo i nějaké oslabení. Holkám chci pogratulovat, ale sezóna ještě nekončí. Je před námi ještě hodně utkání a hodně bodů a pokud chceme na konci sezóny mít hlavy nahoře je třeba stále na čem pracovat a co zlepšovat.

Trenér týmu Martin Repper

Vedoucí týmu Jiří Potůček

8. zápas sezóny HK Vsetín - ženy vs Ženy HC Slezan Opava budeme hrát dne 26.10.2019 na ZS ve Vsetíně.


Aktuálně na webu