Ženy těsně vyhrály v Uničově

Ženský hokej26.1.2020 | Tomáš Chalupa
V rámci šestnáctého kola první ligy žen zajížděly Opavačky do Uničova. Vyrovnaný duel strhly na svou stranu až pět minut před koncem a díky brance Lesníkové vezou cenné tři body.

HC Uničov - HK Opava 2:3 (2:1, 0:1, 0:1)

Branky a nahrávky: 2. Molerová, 11. Molerová - 5. Svobodová (Kubánková), 23. Svobodová (Horová), 55. Lesníková (Horová, Krpcová).

Vyloučení: 4:4.

Opava: Lasáková, Mrňková – Gilíková, Barvínková, Repperová, Šoltysová – Lesníková, Krpcová, Horová, Vlašánková, Kubánková, Svobodová, Maxnerová. Trenér: Martin Repper, asistent: Petr Peš.

Martin Repper (trenér Opavy): „Úvodem bych chtěl říct, že dnešní vítězství je šťastné. Soupeř byl od začátku lepším týmem a jen díky golmance Lasákové si vezeme 3 body. Naše holky od první minuty byly všude pozdě, nechodily do soubojů a bylo strašně málo střelby. Od druhé třetiny jsme sice měli světlé chvilky, ale nabyli jsme schopni ten tlak udržet. Soupeř celé utkání hrál celoplošný hokej a naše ženy se neuměly dostat do herní pohody. Až ve třetí třetině bylo trochu vidět zlepšení a díky tomu se podařilo dát ten rozdílový gól. V závěru utkání jsme už ten hubený náskok udrželi, ale myslím si, že pro ženy by to měl být zvednutý prst, příště to může dopadnout úplně jinak.“

V 17. kole přivítáme doma v sobotu 1. února od 10:30 tým Cherokees.


Aktuálně na webu