• pondělí 26. září 2022

Ženy zvládly i druhé kolo, vyhrály v Brně

Hokejistky Slezanu zůstávají po dvou kolech stoprocentní. K prvnímu venkovnímu utkání zajížděly do Brna, kde vyzvaly místní Valkyries. Opavačky šly do vedení 2:0, domácí hráčky sedm minut před koncem dokázaly snížit, rozhodující úder jim ale v 56. minutě zasadila Gilíková, díky jejíž brance Opava vyhrála 3:1. Další zápas hrají ženy ve středu 28. září, od 11:30 doma hostí Blansko.

WHC Valkyries Brno - HK Opava 1:3 (0:1, 0:1, 1:1)

Branky a nahrávky: 53. Mičínová (Benešová, Svobodová) – 3. Pěluchová, 22. Šoltysová (Lesníková, Krpcová), 56. Gilíková (Lásková).

Opava: A. Lasák (G. Mrňková) — A. Pěluchová, G. Vlašánková, M. Barvínková, D. Šoltysová, M. Gilíková — L. Kučerová, B. Horová, T. Lesníková, K. Krpcová, E. Lásková, L. Orlitová, A. Pížová, D. Maxnerová, A. Stoklasová, S. Galejová.