• úterý 12. srpna 2008
  • Michal Berg

Zimní stadion trápí porucha kompresoru, hrát se ale bude

Celý úterní program na zimním stadionu v Opavě včetně přípravného zápasu juniorky se Šumperkem musel být zrušen pro poruchu jednoho z kompresorů, které zajišťují chlazení. "Pomalu nám už taje led a proto jsme museli celý program zrušit," uvedl trenér juniorky Karel Suchánek. Podle jeho slov se na opravě pracuje a středeční program včetně zápasu mužů s Valašským Meziříčím nebude ohrožen. "Máme informace, že ve středu už proběhne program na zimním stadionu bez problémů," uvedl opavský trenér. Zároveň potvrdil, že v úterý 19. srpna bude na opavském ledě sehrán atraktivní duel, ve kterém extraligové Vítkovice vyzvou silný ruský tým Dynamo Moskva.

Rusové jsou v Kravařích na soustředění a opavský fanoušek tak bude moci na vlastní oči shlédnout hráče svétového kalibru - v týmu trenéra Vůjtka jsou čeští reprezentanti Čajánek a Rachůnek, nejlepší střelec loňského ročníku švédské ligy Mathias Weinhandl nebo letošní ruský mistr světa Daniil Markov.

Zápas Vítkovic s Dynamem Moskva začne v 17:00, vstupné bude stát 30 Kč a děti mají na zápas vstup zdarma.