• středa 20. července 2016
  • Redakce

Zvukové zařízení na zimáku se dočkalo potřebné rekonstrukce

Po dvaceti letech byla provedena oprava zvukového zařízení na zimním stadionu. „Diváci společně s návštěvníky veřejného bruslení se mají na co těšit,“ shodují se jednatelé klubu Milan Kolář a Miroslav Glos.

Nové parádní ozvučení a také oprava barevných světel včetně stroboskopu poskytnou parádní zážitek jak na hokejových utkáních, tak na disco veřejném bruslení, které měli Opavané vždy tolik rádi.

„Toto je jedna z prvních pozitivních změn a tím vše nové a dobré teprve začíná. Pracujeme všichni. Hráči, trenéři, ale také šéftrenér klubu i my jednatelé se zapojujeme nejen nápady, ale i fyzicky,“ pokračuje s úsměvem Milan Kolář.

A co nového se ještě chystá? „Připravujeme nové zázemí a šatny pro každý ročník. Novou tělocvičnu, prostory pro partnery a sponzory klubu a další a další vylepšení pro novou sezonu. O všem budeme průběžně informovat,“ dodává na závěr Kolář.

Fotogalerie z rekonstrukce na Facebooku »