Dorostenci prohráli s Frýdkem, náladu si spravili proti Studénce

• pondělí 25. října 2021
  • Filip Lefenda

Dvě víkendová utkání s opačným výsledkem mají za sebou naši dorostenci. Zatímco v sobotu Opava podlehla na svém ledě 1:6 druhému Frýdku-Místku, o den později nedali Slezané šanci předposlední Studénce, kterou zdolali 5:0. Čisté konto v duelu vychytal brankář Štěpán Vávra. Po devíti odehraných zápasech se dorost nachází na třetím místě osmičlenné tabulky, a to se ztrátou čtyř bodů na vedoucí polskou reprezentaci do 16 let a dvou bodů na druhý Frýdek-Místek.

11. kolo, neděle 24. 10. 2021

HC Studénka

Branky a nahrávky: 11. Rychtr (Platzek), 17. Vlach (Stražnický), 33. Záhumenský (Číž), 44. Stražnický (Hůlek), 55. Popelka (Vlach). Rozhodčí: Janda – Hecht, Rajnoch. Vyloučení: 4:5, navíc Benš (Opava) 5 min. + do konce utkání. Využití: 0:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 60. Průběh utkání: 0:5.

Bednář – Subik, Rotter, Dedek, Hudec – Pross, Žaloudek, Foldyna, Holaň, Rusek, Tomášek, Veselý

Vávra – Číž, Vavrečka, Schoppik, Rychtr, Hlavica – Weiss, Platzek, Welke, Vlach, Benš, Záhumenský, Hůlek, Stražnický, Nádeníček, Popelka