Slezan v Kopřivnici chytl šestku, Opava prospala třetí třetinu

• čtvrtek 25. srpna 2022

Slezan neuspěl ani ve svém druhém výletě k přípravnému zápasu mimo své kluziště. Tomáškovi chlapci po dvou třetinách v Kopřivnici prohrávali o dvě branky, ale díky následné brance Rouska ze 41. minuty to vypadalo na drama. To se však nekonalo. Domácí poslední část hry zcela ovládli a čtyřma góly svou výhru pojistili. Nakonec brali vítězství 6:1.

PŘÁT., čtvrtek 25. 8. 2022

HC TATRA Kopřivnice

6:1 (1:0, 1:0, 4:1)

Branky a nahrávky: 17. Pindel (Bartošák), 39. Ficek (Fojtík), 43. Velecký (Suchý), 47. Fojtík (Kleiner), 51. Indrst (Bail), 57. Pindel – 41. Rousek (Wolf).

Baldik (Kubáň) – Marek, Bail, Ficek, Fojtík, Peterek, Bartošák, Már – Suchý, Velecký, Indrst, Fojtík, Sluštík, Kleiner, Gola, Pindel, Pargáč, Barčák, Urban. Trenér: Ladislav Majkus.

Sotlar (Piták) – Thiel, Pachula, Zelenka, Štěpánek, Kocián, Zapletal – Wolf, Štindl, Rousek, Káňa, Vojkůvka, Beránek, Kadula, Vašenka, Buršík, Horný, Tomsa, Římský. Trenér: Aleš Tomášek.

Aleš Tomášek (trenér Opavy): "Dnešní utkání nám bohužel vůbec nevyšlo. Po celou dobu jsme tahali za kratší konec, všude jsme byli o krok později a nevyhrávali jsme osobní souboje. Hodně jsme chodili ven a když jsme hráli přesilovku my, tak jsme se nedokázali prosadit. Domácím to tam ve třetí třetině napadalo, lepší ale byli po celý zápas."