Dorost zapsal o víkendu další výhry a je stále stoprocentní

• neděle 02. října 2022

Další dvě vítězství zaznamenali v závěru týdne naši dorostenci. V sobotu nejprve uspěli poměrem 5:3 na ledě Karviné, kde těžili z dobrého vstupu do zápasu a třígólového náskoku po úvodní třetině. Výhru následně potvrdil Slezan o den později doma proti Frýdku-Místku. To Opavě pro změnu vyšla závěrečná třetina. Dlouho bezbrankový duel zlomili naši mladíci třemi góly v rozmezí 53. až 56. minuty a porazili soupeře 3:0. V tabulce je Slezan s plným počtem bodů ve vedení před druhou Orlovou, která má o bod méně.

4. kolo, neděle 2. 10. 2022

3:0 (0:0, 0:0, 3:0)

Frýdek-Místek

Branky a nahrávky: 53. Vojkuvka (Číž, Welke), 53. Dietrich (Hrdý), 56. Lukáš (Hrdý, Václavek). Rozhodčí: Pelc – Harazim, Hanzlík. Vyloučení: 2:5. Využití: 0:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 50. Průběh utkání: 3:0.

Špírek – Číž, Vítek, Duškevič, Richter, Grigarčík, Kohut – Lukáš, Václavek, Welke, Hůlek, Klapetek, Krvač, Vojkuvka, Hrdý, M. Glos, Dietrich, Šimeček

Váňa – Urbačka, Krpec, Deseyve, Káňa, Papaj, Sak – Urbiš, Badžgoň, Neuwirt, Bobok, Bongilaj, Zhuk, Pšenica, Eliaš, Grzymek