, sobota 9. 2. 2002

HC Bílí Tygři liberec

7:6p

34. a 42. Plodek, 7. Paleček, 9. Pospíšil, 24. Jan Kudrna, 40. Jankových, 65. Rozsíval - 15. a 20. Suchánek, 16. Kříž, 23. Šebesta, 33. Rozum, 38. Harazim. Rozhodčí: Kubeš - Samek, Hodek. Vyloučení: 4:4. Využití: 1:0. V oslabení: 0:2. Diváci: 1500. Střely na branku 64:46.

Falta (31.Stejskal) - Kočí, Vála, Pospíšil, Moravec, Kudrna, Krstev, Jareš - Rozsíval, Musil, Jankových - Horčička, Kudrna, Plodek - Moskal, Nýč, Paleček.

Hrazdíra - Galvas, Prokop, Vosátko, Přibyla, Prokop - Kříž, Harazim, Šebesta - Mikšan, Najdek, Suchánek - Glabazňa, Rozum.

Opava nastoupila v Liberci pouze se třinácti hráči do pole, přesto dokázala domácího favorita zle potrápit. V zápase se Slezan dostal dvakrát do dvoubrankového vedení, ovšem v poslední třetině už hostům došly síly a Bílým tygrům se podařilo srovnat. Rozhodující branku gólové přestřelky vstřelil Liberecký Rozsíval vteřinu před koncem prodloužení.

Opavě se podařilo dvakrát skórvat v oslabení, domácí jednou využili přesilovku a také jednou skórovali v oslabení. Dvě branky vstřelil Kamil Suchánek, Pavel Šebesta zaznamenal tři body.