Derby přineslo góly i bitky

• úterý 31. října 2006
  • Tomáš Kubánek

O p a v a - Nesmiřitelní rivalové si ani tentokrát nic nedarovali. Od prvních minut se hrál útočný hokej, z něhož pramenilo plno branek. Až do 45. minuty byl zápas téměř vyrovnaný. V té chvíli však Vítkovičtí odskočili do dvougólového náskoku, který už se Opavě dotáhnout nepodařilo. Rostoucí rozdíl skóre zažehnul plamen vášní jak na ledě, tak v hledišti, díky němuž někteří hráči předčasně putovali do kabin.

7. kolo, pondělí 30. 10. 2006

4:7 (1:2, 1:1, 2:4)

HC Vítkovice

Branky: 4. Havlíček (Kocián, Polok), 27. Herman (Chalupa), 43. Tichý (Vrabel, Herman), 60. Chalupa (Vlašánek, Herman) - 16. Valchař (Mikula, Palík), 18. Mikula (Velecký, Palík), 37. Strapáč (Káňa), 41. Valchař (Mikula), 45. Dudáš, 50. Noga (Strapáč), 51. Bursík (Káňa, Sedmidubský). Rozhodčí: Klimecký - Adamec, Novotný. Vyloučení: 15:19, navíc Plánovský 10 min. a Tichý 5+DKU - Dudáš DKU a Strapáč 5+DKU. Využití: 3:2. Diváků: 130. Střely na branku: 41:34.

Vašut (51. Eršek) - Gulda, Plachký, Vrabel, Trefil, Tichý, Plánovský - Herman, Mlýnek, Vlašánek - Wolf, Chalupa, Jurdič - Havlíček, Polok, Kocián - Uhlár, Blaga, Macíček.

Vošvrda - Palík, Hartmann, Dudáš, Hrubý, Mlynář, Voráček - Valchař, Mikula, Velecký - Káňa, Sedmidubský, Bursík - Noga, Strapáč, Mocek - Klimša, Olšar, Kara.