Dorost prohrál na Kladně

• pátek 10. října 2008
  • Daniel Bartonec

Slezanu se nevydařil již samotný vstup do utkání. Během třinácti minut první třetiny dostali dvě branky. Na tyto stihli ještě do konce této dvacetiminutovky odpovědět a srovnat skóre. Na začátku druhé třetiny šel Slezan dokonce do vedení, když skóroval Beránek. Poté jako by opavští přestali hrát a iniciativu převzali domácí. Během šesti minut vstřelili hned čtyři branky a najednou vedli o tři branky. Vstup do poslední dvacetiminutovky se rovněž vydařil lépe Kladnu, kdy již na 7:3 zvyšoval Sekáč. Slezan však ještě zdaleka nesložil zbraně a vyrážel do nebezpečných útoků. Ke konci třetí třetiny se podařilo opavskému Novákovi snížit jen na rozdíl jedné branky. Více se však Slezanu změnit nepodařilo, proto z Kladna odjížděl s prázdnou.

9. kolo, pátek 3. 10. 2008

HC KEB Kladno

8:7 (2:2, 4:1, 2:4)

Branky a nahrávky: 5. Butor (Doskočil, Obr), 13. Butor (Obr), 30. Gottlieb (Sekáč, Stach), 30. Hammerbauer (Vodička), 35. Sekáč (Stach), 36. Hammerbauer (Vodička), 46. Sekáč (Stach, Doskočil), 50. Doskočil (Obr, Butor) - 14. Trčka (Harazim), 17. Beránek (Novák, Opalek), 28. Beránek (Piskoř), 48. Otipka (Trčka), 55. Novák (Piskoř, Harazim), 56. Beránek (Piskoř), 60. Novák (Beránek). Rozhodčí: Tomáš Vilt, Milan Svoboda,Kamil Zavřel. Vyloučení: 1:2. Využití: 0:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 50. Střely na branku: 43:37.

Ilašenko - David, Doudera, Motejlek, Steigauf, Vodák - Butor, Dittrich, Doskočil, Gottlieb, Gutwald, Hammerbauer, Kalla, Novák, Obr, Reidlich, Sekáč, Stach, Vodička.

Machovský (Kober) - Hájek, Harazim, Lebeda, Matušinský, Mosler, Opalek, Šaur - Beránek, Březina, Kývala, Novák, Otipka, Piskoř, Trčka, Uvíra, Vaněk.