Dorost ve Vsetíně propadl v první třetině

Zápas19.12.2006 | Jaroslav Šindelář
O p a v a - Pondělní zápas ve Vsetíně byl rozhodnut rychle. Díky využitým přesilovým hrám svítilo po 20 minutách na světelné tabuli skóre 4:0 pro domácí. Opava vystřídala brankáře a náhradník Kroček do konce utkání inkasoval jen dvakrát. A když se za Slezany trefil pouze Fišara, celkové skóre se zastavilo na konečných 6:1. Hned po siréně však vypukla na ledě hromadná bitka, z níž rezultovaly tři tresty pro hráče na obou stranách. Ani pět kol do konce základní části se Opavě neuzavřela možnost proniknout do playoff, jelikož na šesté místo ztrácí stále 5 bodů. Záchrana naopak dostává reálných obrysů, protože náskok na Olomouc zůstal osmibodový. Pokud si Slezan bude chtít zajistit téměř definitivně účast pro další sezónu, musí ve čtvrtek vyhrát v posledním letošním kole proti Kometě Brno.
31.kolo, pondělí 18.12.2006
6:1(4:1, 1:0, 1:1)
Branky: 3. Kvasnička (Holomek), 14. Dubec (Ptáčník), 16. Palička (Kentoš, Kadlčík), 19. Hladký, 37. Kadlčík (Štindl), 55. Červenka (Vávra, Štindl) - 26. Fišara . Rozhodčí: Libiger - Barteček, Mikler. Vyloučení: 8:9, navíc Holomek, Kadlčík - Hruzík 5+DKU. Využití: 4:1. Diváci: 90. Střely na branku: 41:17.
VHK ROBE Vsetín: Zavadil - Hladký, Holomek, Kocur, Kvasnička, Lukeš, Matuštík, Štindl - Dubec, Červenka, Kadlčík, Kentoš, Kubo, Palička, Pospíšil, Pořický, Ptáčník, Surovčík, Vávra.
HC Slezan Opava: Polonyi (21. Kroček) – Hruzík, Zacpálek, Chvostek, Koryčanský, Žídek, Michálek, Dohnal, Kukla – Seidler, Ondričko, Žalčík, Fišara, Vítek, Musial, Švajda, Machovič, Baďura, Koschatzký, Slanina, Urban.


Aktuálně na webu