Dorost zvítězil v řádné hrací době v Havlíčkově Brodě

• sobota 20. prosince 2008
  • Daniel Bartonec

V první třetině bylo hodně rušno před oběma brankami. Skóre se neustále měnilo. Po dvaceti minutách se nakonec zastavilo na stavu 2:2. Za Slezan se prosadil Piksoř s Patrikem Novákem. V prostřední části měli opavští navrch a dokonce se dostali do dvoubrankového vedení. o tyto branky se postaral Beránek a také autor druhého gólu Patrik Novák. Dlouho to vypadalo i v poslední třetině, že si Slezan svůj náskok pohlídá, jenže od 56. minuty se děly věci. Nejdříve snížil domácí Ondráček, ale hned vzápětí vrátil opavským dvougólový náskok Beránek. Rebelové však nesložili zbraně. Minutu před koncem znovu snížil E. Novák. Domácí se pokoušeli vyrovnat a dokonce sáhli i ke hře bez brankáře. To se jim však stálo osudné, protože při power-play se prosadil opavský Trčka a definitivně tak zajistil svému týmu vítězství.

33. kolo, sobota 20. 12. 2008

BK Havlíčkův Brod

4:6 (2:2, 0:2, 2:2)

Branky a nahrávky: 2. J. Doležal, 14. J. Doležal (Račanský), 56. Ondráček, 59. E. Novák (Kubát, Honza) - 5. Piskoř (Beránek, Novák), 16. Novák (Piskoř, Beránek), 25. Beránek (Šaur), 34. Novák (Beránek), 58. Beránek (Piskoř), 60. Trčka (Vaněk). Vyloučení: 3:7. Využití: 1:1. V oslabení: 0:0. Diváci: 80. Průběh utkání: 1:0, 1:1, 2:1, 2:2, 2:3, 2:4, 3:4, 3:5, 4:5, 4:6.

Hamal (Dolejš) - Plutnar, Bancíř, Ambrož, Borek, Pecen, Richter, Kulhánek - M. Novák, Kuchta, Vaněček, Szilva, Račanský, Kubát, J. Doležal, Honza, Havel, Ondráček, E. Novák

Novák (Kober) - Hájek, Roupec, Dufek, Šaur, Lebeda, Opálek - Mikuda, Trčka, Vaněk, Piskoř, Uvíra, Novák, Kývala, Otipka, Máj, Stloukal, Beránek