Dorostenci na úvod deklasováni ve Zlíně

• úterý 12. září 2006
  • Jaroslav Šindelář

O p a v a - Až do poloviny třetí třetiny drželi svěřenci trenéra Doboše na ledě HC Hamé solidní výsledek. Pak ale domácí během několika minut čtyřikrát překonali brankáře Kročka a vyhráli 7:1. Jediný gól hostů dal v první třetině v oslabení Tomáš Musial. Další zápas sehraje Opava v sobotu od 12:00 na svém ledě s Třincem.

1. kolo, čtvrtek 7. 9. 2006

Berani Zlín

7:1 (2:1, 1:0, 4:0)

Branky: 1. Křemeček (Okál, Honejsek), 10. Musil (Vodák, Okál), Šoula (Rachůnek), 53. Vodák (Okál), 54. Křemeček (Horák), 56. Křemeček (Honejsek), 59. Rachůnek (Okál, Šoula) - 9. Musial (Řezač). Rozhodčí: Volf - Velinský, Mlčoch. Vyloučení: 7:7. Využití: 3:0. V oslabení: 1:1. Diváci: 69. Střely na branku: 32:23.

Sedláček - Andráši, Horák, Jurásek, Musil, Vodák, Šenkeřík - Finsterle, Herman, Honejsek, Klokoč, Kopún, Křemeček, Okál, Rachůnek, Tomaník, Vodný, Šlahař, Šoula.

Kroček - Chvostek, Dohnal, Koryčanský, Kukla, Zacpálek, Žídek - Baďura, Bolacký, Džemla, Fišara, Gulda, Koschatzký, Musial, Řezač, Vítek, Žalčík.