Dorostenci obrátili zápas s Vítkovicemi a odpoutali se z posledního místa tabulky

• sobota 23. září 2006
  • Jaroslav Šindelář

O p a v a - S bilancí jedné výhry a čtyř porážek vstupovali na domácí led opavští dorostenci. Do cesty se jim navíc postavil soused z Vítkovic, a tak se od začátku hrál svižný hokej, ve kterém vynikali oba brankáři. Hosté se ujali v první třetině vedení a zápas dlouho kontrolovali. Domácí se prosadili až ve 47. minutě, když využil přesilovku Tomáš Musial. Domácí byli dále aktivnější a po gólu Petra Řezače z 54. minuty se ujali vedení. To se jim podařilo udržet a díky tomu se odpoutali ze dna tabulky.

6. kolo, čtvrtek 21. 9. 2006

2:1 (0:1, 0:0, 2:0)

HC Vítkovice

Branky: 47. Musial (Řezač, Vítek), 54. Řezač (Kukla) - 12. Seidler (Palát). Diváci: 50. Vyloučení: 8:13, navíc Maliník (VIT) 10 min OT. Využití: 1:0. Střely na branku: 33:27.

Kroček - Chvostek, Dohnal, Koryčanský, Kukla, Zacpálek, Žídek - Baďura, Džemla, Fišara, P.Gulda, Vítek, Machovič, Musial, Slanina, Řezač

Taťák - Hruzík, Kopel, Krause, Polášek, Sedlák, Slavík - Bartoš, Galajda, Hořínek, Kolouch, Kucsera, Maliník, Palát, Seidler, Vrána, Šaitar