Dorostenci přímý zápas o playoff nezvládli

• neděle 29. ledna 2006
  • Jaroslav Šindelář

O p a v a - Do zápasu pravdy vstoupili lépe hosté a v polovině první třetiny vedli už o dvě branky. Do konce třetiny domácí zásluhou Mlýnka stačili snížit a v úvodu druhé dokonce vyrovnat, když se trefil Halasz. Hosté se však nezalekli a do konce třetiny znovu zvrátili výsledek na svou stranu. Ve třetí třetině domácí naprosto odpadli a hosté ještě vstřelili za záda brankáře Kučery tři branky. Kromě Vsetína vyhrála i Ostrava, a tak se soupeři Slezanu v boji o playoff vzdálili na 3, resp. 4 body. Vrátit zpátky do tohoto boje se bude moci Slezan vrátit už v pondělí, když zajíždí právě na led ostravské Sarezy.

40. kolo, sobota 28. 1. 2006

2:6 (1:2, 1:1, 0:3)

VHK ROBE Vsetín

Branky: 12. Mlýnek, 25. Halasz (Szewczyk) - 6. Kapr (Fabián), 8. Surovčík, 37. Fabián (Surovčík), 49. Kořenek, 53. Mičulka, 56. Mičulka (Kubec). Rozhodčí: Šír - Řezáč, Vengřín. Vyloučení: 2:5. Využití: 0:0. Diváci: 100. Střely na branku: 21:44.

Kučera - Čermák P., Dohnal, Gulda, Kukla, Kysela, Planovský, Vlček - Gebauer, Řezač, Koschatzký, Szewczyk, Baďura, Halasz, Mlýnek, Kotala, Džemla, Jakub Vítek.

Kudela - Fabián, Farda, Hastrman, Holomek, Kapr, Kocur, Kořenek, Kubec, Kubo, Mičulka, Mikuláštík, Surovčík, Sýs, Sznapka, Šefr.