Dorostenci prohráli na ledě Třince a jsou o bod sedmí

Zápas28.1.2006 | Jaroslav Šindelář
O p a v a - Stejně jako junioři začali i dorostenci Opavy závěrečnou část soutěže na sedmém místě tabulky, ale narozdíl od starších kolegů mají jejich výsledky stoupající tendenci. Po špatném začátku bojovali dlouho o sestup, nyní však dotírají na soupeře v první šestce, navíc už čtyřikrát v řadě neprohráli. Proti nim stál ale silný soupeř, který doma moc bodů neztratil. To potvrdil už v úvodní třetině, když dvakrát skóroval, a prakticky tím rozhodl o vítězství. Opava se totiž nezmohla na jediný úspěch, navíc soupeř v závěru své vedení pojistil. Způsobilo to i rozbití nejlepší dvojice Blaga - Mlýnek, když prvně jmenovaný pomáhal opavské juniorce. Přesto však Slezan na své soupeře mnoho neztratil, jelikož Vsetín doma remizoval se Sarezou a právě tito soupeři mají v tabulce na Opavu náskok 1, resp. 2 bodů. Slezan hraje v sobotu od 12 hodin zápas právě se Vsetínem, po kterém se může dostat před svého soupeře.
39.kolo, čtvrtek 26.1.2006
3:0(2:0, 0:0, 1:0)
Branky: 6. Kubiš (Zadina, Toman), 16. Pánek (Capcara), 54. Capcara (Pánek). Rozhodčí: Kočí - Račák, Ondra. Vyloučení: 9:10. Využití: 0:0. V oslabení: 1:0. Diváci: 100. Střely na branku: 30:15.
HC Oceláři Třinec: Lipka - Doczy, Kaďorek, Kania, Vojta, Valek, Špaček - Bajtek, Bartošek, Bohm, Capcara, Kubiš, Martyčák, Pánek, Toman, Zadina.
HC Slezan Opava: Kroček - Čermák P., Kukla, Dietrich, Čermák V., Mrkva, Gulda - Gebauer, Řezač, Koschatzký, Szewczyk, Baďura, Halasz, Mlýnek, Kotala, Vlček, Džemla.


Aktuálně na webu