Dorostenci rozstříleli vedoucí Zlín

• pátek 06. října 2006
  • Jaroslav Šindelář

O p a v a - Jako den a noc jsou zápasy opavských dorostenců. Po remíze a trápení s poslední Olomoucí v minulém domácím zápase přišla kanonáda do sítě dosud suverénního Zlína. Nejlepším hráčem byl obránce Lukáš Koryčanský, který dvě branky vstřelil a na dvě nahrál. Dvěma góly a jednou asistencí mu sekundoval Jakub Vítek. Příští zápas sehrají dorostenci v sobotu na ledě Třince.

10. kolo, čtvrtek 5. 10. 2006

Berani Zlín

Branky: 9. Koryčanský (Řezač, Džemla), 13. Koryčanský (Vítek, Zacpálek), 14. Baďura (Dohnal), 40. Žídek (Koryčanský), 54. Musial (Koryčanský), 55. Vítek (Musial, Žalčík), 59. Žalčík (Vítek, Zacpálek) - 7. Herman (Šoula, Rachůnek), 29. Křemeček (Okál, Finsterle), 43. Okál (Šlahař, Vodák). Rozhodčí: Malíř - Brada, Hanslík. Vyloučení: 5:7. Využití: 2:1. Diváci: 95. Střely na branku: 32:26.

Kroček - Dohnal, Koryčanský, Kukla, Kysela, Lebeda, Michálek, Zacpálek, Žídek - Baďura, Bolacký, Džemla, Fišara, Gulda, Koschatzký, Musial, Slanina, Machovič, Řezač, Vítek, Žalčík.

Sedláček - Andráši, Horák, Jurásek, Musil, Vodák, Šenkeřík - Finsterle, Herman, Honejsek, Klokoč, Kopún, Křemeček, Okál, Rachůnek, Tomaník, Vodný, Šlahař, Šoula.