Dorostenci v dalším divokém zápase tentokrát proti Slavii znovu prohráli

• sobota 04. října 2008
  • Daniel Bartonec

Dorostenci po neúspěšném zápase v Kladně, kde prohráli 8:7 zavítali na Slavii. Naši hráči znovu zaspali v úvodu zápasu a hned ve čtvrté minutě inkasovali. Do konce první třetiny dostali ještě jednu branku, proto šli do kabin s dvoubrankovým mankem. Druhá třetina byla z pohledu Slezanu mnohem lepší. Přesto jednou zase v obraně zaspali a obdrželi již třetí branku. Na 3:1 se ale podařilo snížit opavskému Roupcovi. Ve třetí třetině si Slavia vítězství vzít nenechala a i tuto třetinu výhrála. Tentokrát v poměru 3:2. Nakonec celkovým rozdílem porazila Slezan 6:3.

10. kolo, sobota 4. 10. 2008

HC Slavia Praha

6:3 (2:0, 1:1, 3:2)

Branky a nahrávky: 4. Antonín Růžička (Krejčí, Hellar), 18. Adam Chlapík (Kadlec, Hertl), 24. Adam Chlapík, 53 Jakub Kadlec (Nedomlel), 58. Jakub Kadlec (Moravec), 60. Jakub Kadlec (Chlapík) - 37. David Roupec (Novák, Beránek), 49. David Piskoř (Beránek, Novák), 58. David Piskoř (Roupec, Mosler). Rozhodčí: Fraňo - Lhotský, Svoboda. Vyloučení: 9:5, navíc Semrád 10min. Využití: 1:2. V oslabení: 1:0. Diváci: 31.

Dlouhý - Jeník, Hruška, Rittig, Krejčí -C-, Růžička, Nedomlel, Semrád, Novák - Tůma, Müller, Hertl, Cikánek -A-, Chlapík, Kotyra, Veber, Jaškin, Moravec, Kadlec -A-, Hellar.

Machovský - Roupec -C-, Mosler, Šaur, Lebeda, Opálek, Trčka -A-, Vaněk, Piskoř, Uvíra, Novák -A-, Březina, Kývala, Harazim, Otipka, Beránek.