Dorostenci v první utkání po vánočních svátcích udolali doma Draky ze Šumperka

• pondělí 12. ledna 2009
  • Daniel Bartonec

První zápas po vánočních svátcích mají naši dorostenci za sebou. V pondělí 5.1.2009 přívítali v rámci předehrávky 38. kola extraligy dorostu na domácím ledě Šumperk. Hra byla od první minuty velmi vyrovnaná, proto rozhodovaly každé detaily. Po skončení zápasu však byli spokojenější domácí, neboť zvítězili 2:1. Za Slezan se nejvíce blýsknul obránce Hájek, jež si připsal na své konto dva kanadské body za dvě asistence.

38. kolo, pondělí 5. 1. 2009

Draci Šumperk

Branky a nahrávky: 18. Beránek (Hájek), 51. Novák P. (Hájek) - 21. Prokopec (Kašpar, Vachutka). Rozhodčí: Mrkva - Koliba, Barteček. Vyloučení: 6:5. Využití: 1:0. V oslabení: 0:1. Diváci: 101. Střely na branku: 25:36. Průběh utkání: 1:0, 0:1, 2:1.

Novák J. - Dufek, Hájek, Lebeda, Matušinský, Mosler, Opálek, Roupec, Šaur - Beránek, Březina, Jaroš, Kývala, Máj, Novák P. Otipka, Piskoř, Stloukal, Trčka, Uvíra, Vaněk

Zelenka - Drábek, Feledík, Fořt, Geweise, Kašpar, Navrátil, Soós, Štefan - Bartoš, Holinka, Kovář, Pezda, Prokopec, Tomiga J., Tomiga S., Vachutka, Řehák

Článek není k dispozici.