Dorostenci vstoupili do nového roku prohrou

Zápas4.1.2006 | Jaroslav Šindelář
O p a v a - S cílem odpíchnout se z míst v nebezpečné zóně sestupu nastoupili svěřenci trenéra Suchánka v úterý v zápase proti pražské Spartě. Na úvodní gól soupeře ještě dokázala ve druhé třetině odpovědět nejúdernější dvojice Slezanů Blaga - Mlýnek, vzápětí však během dvou minut skórovalo pražské duo Pekárik - Chára, na což domácí už nebyli schopni zareagovat. V poslední třetině si hosté své vedení pojistili, když se potřetí z přihrávky Cháry trefil Pekárik, a zajistil tak definitivně 2 body pro své družstvo. Napravit si reputaci budou moci Slezané v sobotu, když změří síly na ledě dalšího pražského klubu - Slavie.
34.kolo, pondělí 9.1.2006
1:4(0:1, 1:2, 0:1)
Branky: 26. Blaga (Mlýnek) - 11. Pacovský (Čížek), 29. Pekárik (Chára), 31. Pekárik (Pacovský, Chára), 58. Pekárik (Chára). Rozhodčí: Šír - Lipina, Záviský. Vyloučení: 6:6, navíc Řezač (OPA) 10 minut OT. Využití: 0:1. Diváci: 67. Střely na branku: 31:33.
HC Slezan Opava: Kučera - Čermák, Gulda, Kukla, Mrkva, Planovský, Žídek - Blaga, Džemla, Gebauer, Halasz, Herman, Kotala, Mlýnek, Szewczyk, Řezač, Vítek.
HC Sparta Praha: Michalec - Cicvárek, Čížek, Grin, Hanzl, Malý, Vošmik, Vrána - Chára, Fiala, Kudláček, Litera, Pacovský, Pekárik, Slaba, Sladký


Aktuálně na webu