Dorostenci vybojovali dva body v prodluožení

• sobota 17. ledna 2009
  • Michal Berg

Dorostenci Slezanu záskali ve 36.kole doma dva body po výře 3:2 v prodlužení nad Olomoucí. Po druhé třetině vyhrávali, pak šli na začátku třetí třetiny do vedení hosté. Ale sedm minut před koncem Opava srovnala a prodloužení vsítil z přesilovky vítěznou branku Patrik Novák.

36. kolo, pátek 16. 1. 2009

3:2p (:0, 1:0, 1:2 - 1:0)

HC Olomouc

Branky:22. Piskoř (Otipka), 53. Novák (Otipka), 62. Novák P. (Beránek ) – 42. Brandýs (Machala, Lehačka), 42. Králík (Zona). Rozhodčí: Malíř - Hanzlík, Jureček.

Novák - Hájek, Roupec, Dufek, Mosler, Matušinský, Šaur, Lebeda, Opálek, Mikuda, Trčka - Vaněk, Piskoř, Novák, Březina, Jaroš, Kývala, Otipka, Máj, Stloukal, Beránek.

Motán - Škůrek, Jergl, Hampl, Dufka, Kvapil, Brandýs, Schejbal - Kostelník, Kebza, Kunce, Novotný, Konečný, Piačka, Husák, Zona, Králík, Lichanec, Boček, Lehečka, Machala