Dorostenci za tři body s Kladnem

• sobota 24. listopadu 2007
  • Vladimír Müller

Domácí celek o svém vítězství rozhodl v druhé třetině, díky gólům z přesilových her. Hostům se v poslední části už nepodařilo odpovědět. Za zmínku stojí výkon domácího Jakuba Vítka, který zaznamenal 4 body za dva góly a dvě asistence. Další domácí zápas čeká opavské dorostence příští sobotu kdy přivitájí na svém ledě v derby zápase celek Vítkovic.

24. kolo, sobota 24. 11. 2007

HC KEB Kladno

Branky: 12. Novák (Wittek), 21. Džemla (Koschatzký, Vítek), 29. Koschatzký (Vítek, Dohnal), 33. Vítek (Džemla), 44. Vítek (Koschatzký) - 12. Csanyi (Máša, Havlíček), 22. Čurda (Sekáč), 54. Doskočil (Strnad, Sekáč). Vyloučení: 4:8. Využití: 3:0. Diváci: 40.

Machovský - Roupec, Kysela, Rýpar, Chvostek , Žídek, Dohnal - Vaněk, Piskoř, Wittek, Novák, Vítek, Zona, Trčka, Mach, Džemla, Koschatzký, Kinkor, Baďura

Lejsek (44.Matoušek) - Jupa, Steigauf, Hanzal, Motejlek, Doudera, Pulchart, Vrba, Kužel, David - Čurda, Doskočil, Sekáč, Dittrich, Csanyi, Havlíček, Hošek, Strnad, Máša, Stach, Plaček

komentář není k dispozici