Druhé vítězství v řadě, Slezan veze tři body z Frýdku-Místku

Zápas23.1.2013 | Jan Šimek
Hokejisté opavského Slezanu po sobotním senzačním vítězství nad Prostějovem 8:6 opět naplno bodovali. Tři body si svěřenci trenéra Karla Suchánka odvezli z frýdecko-místeckého ledu, kde Opavští zvítězili 5:1. V 8. minutě vedla Opava po brankách Mlýnka s Chalupou 2:0, pak sice domácí snížili, ale hosté přidali další tři trefy, a zaslouženě se tak vyhoupli na osmé místo tabulky.
35.kolo, středa 23.1.2013
1:5(1:2, 0:2, 0:1)
Branky a nahrávky: 12. Kopún (Mach, Suchý) - 2. Mlýnek (Černý), 8. Chalupa (Kocián), 39. Černý (Galvas), 40. Kocián (Tichý, Herman), 55. Pavelek. Rozhodčí: Šutara - Mrákava, Řezáč. Vyloučení: 6:9. Využití: 1:2. V oslabení: 0:0. Průběh utkání: 0:2, 1:2, 1:5.
Frýdek-Místek: Láníček (41. Chvostek) - Gajda, Teper, Měkýš, Balčík, Ovšák, Kudláček, Ferenc, Kocurek - Gogolka, O. Sluštík, Škatula, P. Slovák, Rozum, Mach, Suchý, Kopún, J. Sluštík, Kelner, J. Slovák, Štubňa
HC Slezan Opava: Šafránek – Tichý, Kukol, Galvas, Tůma, Bedárek, Mosler, Vrabel – Chalupa, Kocián, Herman – Černý, Mlýnek, Vítek – Pavelek, Svoboda, Wolf

Ohlasy trenérů

Karel Suchánek (trenér HC Slezan Opava):

Jsme rádi, že se nám podařilo vyhrát, ale jednoduché to nebylo. Našim problémem bylo, že jsme často prohrávali vhazování a tím se domácí dostávali do šancí. Rozhodla druhá třetina, kdy jsme potrestali chyby domácích a odskočili na rozdíl tří branek. Ve třetí třetině už jsme výsledek kontrolovali.


Aktuálně na webu