Duel v Osvětimi Opavě nevyšel, Slezan nedal ani gól

Zápas8.8.2019 | Redakce
Opavští hokejisté za sebou mají třetí přípravný zápas. Na ledě Osvětimi, účastníka polské nejvyšší soutěže, se ovšem střelecky neprosadili a prohráli rozdílem sedmi branek.
příp., čtvrtek 8.8.2019
Branky a nahrávky: 8. Kalan (Wanacki), 10. Malicki (Raška, Krzemień), 14. Dudkiewicz (Wanat, Prusak), 28. Protasenja (Trandin, Kalan), 33. Kowalówka (Trandin, Przygodzki), 54. Przygodzki, 58. Koblar (Protasenja). Rozhodčí: Baca, Urbańczyk. Vyloučení: 6:4.
TH Unia Osvětim: Lipiński – Pretnar, Wanacki, Šaur, Zaťko, Bezuška, Luža, P. Noworyta, M. Noworyta - Koblar, Kalan, Protasenja - Raška, Krzemień, Malicki - Przygodzki, Trandin, S. Kowalówka – Prusak, Wanat, Dudkiewicz. Trenér: Nik Zupančič.
HC Slezan Opava: Svoboda – Peslar, Ficek, Vilinskij, Štindl, Slavík, Fědor - Šmíd, Kovařík, Kadula – Horný, Malina, Zelenkov – Bjurkland, Pělucha, Hendrych - Římský. Trenér: Pavel Zdráhal.