Junioři nestačili na druhý Havířov

• neděle 21. října 2012
  • Filip Lefenda

Junioři Havířova naplnili v souboji s opavským Slezanem roli favorita a dokázali bez problému zvítězit 5:1. Opavě v tomto utkání nevyšel zejména vstup do zápasu, když domácí odskočili na propastných 4:0. Na snížení Boubeníčka navíc dokázali Havířovští hned po minutě nalézt odpověď a zápas tak byl prakticky rozhodnut. V dalším kole čeká na Slezan v domácím prostředí Frýdek-Místek.

10. kolo, neděle 21. 10. 2012

HC AZ Havířov 2010

Branky a nahrávky: 6. Řehulka (Křibík), 12. Matějek, 13. Křibík (Ovčaří, Mráz), 22. Matějek (Putniorz), 30. Putniorz (Matějek, Matěj) - 29. Boubeníček (Gulda).

Tomšů (Lazovský) - Bureš, Flamík, Graca, Szewieczek, Ovčaří, Kostelník, Jaroch - Dýrr, Křibík, Lenomar, Matěj, Matějek, Mihál, Mráz, Přívara, Putniorz, Řehulka, Smuž, Synek

Kober (Drnda) - Bendík, Soukal, Mareček, Trčka, Vaněk, Hájek, Ježek, Boubeníček, Harazim, Březina, Havlíček, Cios, Vrábel, Chvěja, Gulda, Svoboda, Juran, Štindl