Junioři po prohře s Bobry porazili Vlky

• pondělí 25. října 2021

Napilno měli v závěru minulého týdne také opavští junioři. Ti nejprve v pátek prohráli 4:7 na ledě Valašského Meziříčí, kde jim zlomila vaz katastrofální druhá třetina. V té inkasovali Slezané šest kousků a zaznamenali tak svou premiérovou porážku v sezoně. Hned v neděli se ale družina trenéra Guldy naladila zpět na vítěznou vlnu, když v domácím prostředí zdolala 8:4 Černé Vlky. Proti těm si Opava vypracovala čtyřgólové vedení, které po další průběh klání udržovala. Čistým hattrickem se v rozmezí necelých devíti minut blýskl Jakub Hon.

10. kolo, neděle 24. 10. 2021

8:4 (5:1, 1:1, 2:2)

HC Černí Vlci

Branky a nahrávky: 1. M. Hartmann (Chudoba), 6. Hradil (Zelinka, M. Hartmann), 10. Hon (M. Hartmann), 12. Hon (Petruška), 18. Hon (Vojkůvka, M. Hartmann), 39. Zelenka, 54. Tomsa (Vojkůvka), 60. Vojkůvka – 18. Kaufman, 34. Jánoš, 47. Šimiček (Dořičák), 58. Siner. Rozhodčí: Pelc – Kroček, Lasák. Vyloučení: 3:2, navíc Zelenka (Opava) a Kovář (Černí Vlci) 5 min. + do konce utkání. Využití: 1:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 48. Průběh utkání: 4:0, 4:1, 5:1, 5:2, 6:2, 6:3, 7:3, 7:4, 8:4.

Purkart – Haladěj, M. Hartmann, Chudoba, J. Backa – Zelenka, Zelinka, Vojkůvka, Tomsa, Hon, Prokeš, Hradil, Petruška, Kaleta

Krňa – Kriegiel, Veřmířovský, Němec, Kaufman, Kopřiva – Kovář, Dořičák, Šimiček, Jánoš, Siner, Kriščák, Moll, Valášek, Lyčka