Junioři porazili Šumperk a prodloužili svou vítěznou sérii

Zápas12.1.2012 | Filip Lefenda
Junioři Slezanu budou hrát své domácí zápasy místo pátku ve čtvrtek. A hned ve svém premiérovém čtvrtečním vystoupení si dokázali svěřenci kouče Karla Suchánka připsat plný bodový zisk za výhru 4:1 proti Šumperku. Skóre utkání, které se hrálo v poměrně svižném tempu, otevřel v páté minutě Koschatzký. Postupně se trefili také Gulda s Džemlou a opavské vedení tak narostlo na tři góly. Soupeř, který předvedl kvalitní výkon, dnes doplatil na špatnou koncovku, šance Šumperk rozhodně měl. Ujala se pouze jediná, zatímco na domácí straně pečetil konečný stav pár vteřin před koncem svou druhou trefou Koschatzký. V článku přinášíme ohlas kouče Suchánka. Další podrobnosti přineseme později.
26.kolo, čtvrtek 12.1.2012
4:1(2:0, 1:0, 1:1)
Branky Opavy: 5. Koschatzký, 9. Gulda, 24. Džemla, 60. Koschatzký. Rozhodčí: . Vyloučení: . Využití: . V oslabení: . Diváci: . Střely na branku: . Průběh utkání: 3:0, 3:1, 4:1.
HC Slezan Opava:
Draci Šumperk:

Ohlasy trenérů

Karel Suchánek (trenér, HC Slezan Opava): Viděli jsme svižné utkání, které se hrálo na velice slušné úrovni. Hosté přijeli i s mladíky, kteří za ně nastupují v první lize mužů a na jejich hře to bylo znát. Výsledek vypadá poměrně jednoznačně, je to ovšem dáno tím, že Šumperk neproměnil spoustu svých šancí. Jsem s výkonem týmu spokojen, hodně nás dnes podržel také brankář Novák. Zároveň mám radost, že jsme prodloužili naši vítěznou šňůru.


Aktuálně na webu