Junioři potřetí v sezóně porazili Havířov

• úterý 12. září 2006
  • Jaroslav Šindelář

O p a v a - Divokým výsledkem 7:4 skončil zápas opavské juniorky na ledě Havířova. Hosté oproti domácímu zápasu se Zlínem zasáhli do bojů v brance s Vašutem, kromě brankáře Vašíčka nehráli také obránce Plachký a útočník Blaga. Přesto se brzy ujali vedení, které do konce třetiny zvýšili až na 4:0. Domácí se nevzdali a ve třetí třetině snížili na rozdíl jedné branky. Opava ale vstřelila tři minuty před koncem Havlíčkem rozhodující gól a také tentokrát se radovala z výhry nad soupeřem, kterého v přípravě dvakrát porazila. Čtyři body za gól a tři přihrávky i díky čtyřem využitým přesilovkám si připsal Polok, gól a dvě asistence přidali Herman, Chalupa a Vlašánek.

2. kolo, sobota 9. 9. 2006

HC AZ Havířov 2010

4:7 (0:4, 2:1, 2:2)

Branky: 35. Džupin (Giesel), 40. Džupin (Giesel), 52. Lukaštík (Hanke, Janků), 53. Majerek (Tošenovjan) - 3. Chalupa (Vlašánek), 10. Gulda (Vlašánek, Chalupa), 16. Vlašánek (Polok), 18. Herman (Polok), 39. Kocián (Polok, Herman), 58. Havlíček (Chalupa), 60. Polok, Herman, Tichý). Rozhodčí: Husička - Kubíček, Poruba. Vyloučení: 11:13 + Zimmer (HAV) 5+DKU. Využití: 0:4. Diváci: 120. Střely na branku: 31:29.

Kolbert (59. Dobřanský) - Jurčík, Kalečík, Matúška, Raszka, Urbánek, Zimmer - Bacul, Dušek, Džupin, Giesel, Hanke, Janků, Lukaštík, Majerek, Sztefek, Tošenovjan.

Vašut - Vrabel, Gulda, Fišera, Plánovský, Trefil, Tichý - Herman, Polok, Kocián - Havlíček, Chalupa, Vlašánek - Wolf, Mlýnek, Gebauer - Jurdič, Macíček.