Junioři přišli v zápase s Přerovem o domácí neporazitelnost

• úterý 04. října 2011
  • Filip Lefenda

Po pátečním debaklu na ledě Brna se Opava představila domácímu publiku v souboji s Přerovem. Hosté však byli od začátku lepším týmem a v průběhu dvou třetin si vypracovali tříbrankový náskok. Opava se s nepříznivým stavem nehodlala smířit a brankami Jelena a Trčky snížila na rozdíl jednoho gólu. Vyrovnat už se však nepodařilo a body si tak odvážejí Zubři, kteří se touto výhrou vyhoupli do čela tabulky. Slezan je na desáté příčce, má však zápas k dobru. Další duel čeká na juniorku v pátek, kdy se Beránkovi svěřenci představí na ledě Poruby.

6. kolo, neděle 2. 10. 2011

HC ZUBR Přerov

Branky a nahrávky: 43. Jelen (Havlíček), 51. Trčka (Jelen) - 16. Vodák (Řezáč, Maršálek), 38. Kocan (Loupal), 40. Řezáč. Rozhodčí: J. Jeřábek - Záviský, Vengřín. Vyloučení: 5:7. Využití: 1:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 50. Střely na branku: 38:40. Průběh utkání: 0:3, 2:3.

Kober - Bendík, Trčka, F. Vaněk, Březina, Ježek, Jelen, Svoboda, Havlíček, Olbrecht, Gulda, Otipka, Chvěja, Bezděk

Vrzala - Sklenář, Adámek, Tomeček, Vávra, Bosák, Drábek, Kostiha, Maršálek - P. Vaněk, Kocan, Loupal - Chovanec, Gazda, Malínek - Málek, Javora, Šťastný - Vodák, Řezáč, Klimecký