Junioři prohráli vysoko na Kladně

• středa 26. listopadu 2008
  • Daniel Bartonec

Domácí byli v rámci 21. kola extraligy juniorů jasně lepším týmem po celý zápas. Slezan neměl prakticky vůbec nárok s výsledkem ještě něco udělat. Po dvou třetinách totiž prohrával 6:2! Ani v poslední třetině nedopustili Kladeňáci nějaký obrat a nadále pokračovali ve svojí hře. Nakonec se mohli radovat z vítězství 8:3. Za Opavu se po jednom gólu prosadili Herman, Baďura a Čavrk.

21. kolo, pátek 21. 11. 2008

HC KEB Kladno

8:3 (2:0, 4:2, 2:1)

Branky a nahrávky: 2. Křepelka (Eberle, Vyskočil), 19. Eberle (Křepelka, Stehlík), 21. Bláha (Pour), 25. Melka (Stehlík, Kupec), 31. Křepelka, 40. Kupec (Melka), 45. Pánek (Eberle, Stehlík), 54. Suk (Hošek, Hrdlička) - 23. Herman, 29. Baďura (Čavrk, Gulda), 42. Čavrk (Gulda). Rozhodčí: Jílek - Charvát, Bláha. Vyloučení: 6:8. Využití: 3:0. V oslabení: 1:0. Diváci: 70. Střely na branku: 36:36.

Kůdela - Jupa, Kužel, Pour, Stehlík, Vyskočil, Šmíd - Bečvář, Bláha, Eberle, Čurda, Hošek, Hrdlička, Kupec, Křepelka, Melka, Pánek, Suk.

Trenčan - Dumbrovský, Gulda, Kysela, Plánovský, Sedláček, Vitásek, Žídek - Baďura, Blaga, Božilov, Džemla, Čavrk, Herman, Koschatzký, Mach, Mlýnek, Veselý, Vítek, Vlašánek.