Junioři v hektickém závěru vybojovali bod

• sobota 17. listopadu 2007
  • Martin Kubánek

Opavským juniorům se povedlo ve třetí třetině smazat jednogólové manko, nicméně v prodloužení se nakonec radovali hosté z Prahy. Slezan tak neodvrátil sérii porážek z předešlých utkání, vybojoval remízu, která je ale vzhledem k výhodě domácího prostředí ztrátou.

22. kolo, sobota 17. 11. 2007

2:3p (0:1, 0:0, 2:1 - 0:1)

HC Slavia Praha

Branky: 57. Plachký (Wolf), 59. Tichý (Wolf) - 14. Nestrašil (Křišťan, Hafenrichter), 59. Česnek, 62. Kachlík (Soldán). Vyloučení: 5:7 Využití: 1:1. V oslabení: 0:0. Diváci: 60.

Trenčan - Kukla, Plachký, Gulda, Tichý, Koryčanský, Ševčík - Tošenovjan, Herman, Musial, Křesťan, Grofek, Wolf, Chalupa, Blaga, Mlýnek.

Furch - Beránek, Gaisler, Mazanec, Veselý, Horváth, Drbohlav, Soldán, Moščic - Křišťan, Nestrašil, Doležal, Petrán, Malárik, Krejčí, Freisler, Sklenář, Hafenrichter, Kachlík, Vokál, Česnek.