Juniorka nestačila na Chomutov

• sobota 12. prosince 2009
  • Filip Lefenda

Juniorka celku KLH Chomutov si po zápase s Opavou připsala první body do třetí části nástavby. Slezanu se v Chomutovu totiž nedařilo a prohrál 4:1. Domácí tým si vypracoval vedení, které čítalo náskok tří branek. Jiskru naděje pak do zápasu vnesl opavský Kukla, jenže ze strany Opavy to bylo vše. Chomutov naopak přidal ještě jednu branku a radoval se tak z výhry 4:1.

29. kolo, pátek 11. 12. 2009

KLH Chomutov

Branky: 5. Karlík (Hofmeister, Kůs), 18. Csányi (Wszolek), 24. Milotínský (Hofmeister), 34. Žižka (Milotínský) - 25. Kukla (Herman, Mlýnek). Vyloučení: 13:15, navíc Novák (OPA) 10 minut, Kerch (CHM), Hofmeister (CHM) - Mlýnek (OPA), všichni na 5 min. + OK. Využití: 1:1. V oslabení: 0:0. Diváci: 40. Průběh utkání: 0:0, 3:0, 3:1, 4:1.

Kaššák (Hollý) - Havel, Pinka, Motejlek, Kolčava, Žižka, Karlík, Zeman, Ptáčník, Mála, Matějka, Csányi, Hofmeister, Heindl, Kroupa, Wszolek, Milotínský, Kůs, Kerch, Kunc

Kober (Machovský) - Kysela, Rýpar, Mosler, Kukla, Dohnal, Vaněk, Heřman, Novák, Vitek, Seidler, Baďura, Džemla, Slanina, Wittek, Mlýnek