Juniorka pokořila Litvínov

• pondělí 27. září 2010
  • Filip Lefenda

V sobotu opavští junioři nastoupili k dalšímu zápasu juniorské extraligy. Soupeřem byl tentokrát celek Litvínova. Slezan vstoupil do utkání skvěle a v rozmezí sedmdesáti vteřin vsítili dvě branky Koschatzký a Baďura. Domácím se podařilo snížit po nedorozumění opavské obrany s gólmanem Trenčanem, nicméně na začátku druhé dvacetiminutovky Slezané opět odskočili zásluhou Šimkoviče. Litvínov poté snížil z trestného střílení, vícekrát už však na spolehlivého Trenčana nevyzrál.

6. kolo, sobota 25. 9. 2010

HC Chemopetrol Litvínov

Branky a nahrávky: Smolka, Matai - 4. Koschatzký (Seidler, Vítek), 5. Baďura (Slanina), 23. Šimkovič (Seidler). Vyloučení: 5:6.

Trenčan - Vitásek, Faksa, Žídek, Rýpar, Baďura, Verlič, Slanina, Vítek, Koschatzký, Seidler, Procházka, Šimkovič, Džemla