Juniorka prohrála i poslední zápas v základní části

• sobota 21. února 2009
  • Daniel Bartonec

Opavští junioři se k poslednímu zápasu v základní části extraligy juniorů vydali na led Orlů ze Znojma. Ovšem ani zde nedozázali urvat alespoň bod. Ze zápasu odešli poraženi v poměru 6:4. Za Slezan se nejvíce zaskvěl útočník Koschatzký, který vstřelil dvě branky. Tento zápas byl již pátým v řadě, ve kterém opavští nedokázali bodovat. Doufejme proto, že v play off to bude o něčem jiném. První zápasy vyřazovacích bojů jsou na programu již tuto středu.

46. kolo, sobota 21. 2. 2009

HC Znojemští Orli

Branky a nahrávky: 6. Trojan (Truhlář), 6. Sajdl (Havlík), 10. Schneider (Síkela), 22. Schneider (Fára), 42. Bartoš (Pláněk), 50. Fára (Horváth) - 2. Baďura (Kukla), 20. Kukla (Herman), 35. Koschatzký (Džemla), 47. Koschatzký (Vítek). Rozhodčí: Pokorný. Vyloučení: 5:6. Využití: 1:2. Diváci: 120. Průběh utkání: 0:1, 3:1, 3:2, 4:2, 4:3, 5:3, 5:4, 6:4.

Kacetl - Kusák, Lattner, Pospíšil, Stehlík, Latner, Pláněk, Kún - Sajdl, Bartoš, Havlík, Schneider, Fára, Síkela, Horváth, Trojan, Truhlář, Alexa, Vysloužil

Trenčan - Kysela, Martínek, Gulda, Kukla, Žídek, Dohnal - Musial, Baďura, Herman, Božilov, Mlýnek, Čavrk, Džemla, Vítek, Koschatzký, Mach

Článek není k dispozici.