Juniorka ukázala rychlý obrat, ale nezvládla třetí třetinu

• pondělí 19. listopadu 2018

Junioři Slezanu se střetli s brněnským Warriorem a hned v úvodu inkasovali. V závěru druhé části se ovšem prosadili Fědor, Bitomský i Backa a opavský tým rázem vedl 3:1. Opavští ale vůbec nezvládli třetí třetinu, v níž dostali čtyři góly a soupeři z Brna podlehli v poměru 3:5.

N5, neděle 18. 11. 2018

3:5 (0:1, 3:0, 0:4)

HCM Warrior Brno

Branky a nahrávky: 37. Fědor (Bitomský), 39. Bitomský (Kadula), 40. Backa (Pachula) – 1. Mudrych, 42. Kubíček, 48. Mudrych (Klimeš), 50. Klimeš (Malý), 56. Mudrych (Miloš). Vyloučení: 7:9, navíc Bitomský (Opava) 10 minut. Využití: 1:2. Průběh utkání: 0:1, 3:1, 3:5.

Fichna – Černý, Pachula, Lhotský, Fědor, Kocián, Zouhar – Horný, Backa, Tomsa, Kadula, Kovačič, Římský, Adamczyk, Bitomský, Buršík.

Atanasiadis – Furch, Daněk, Miloš, Šutera, Klimeš, Sedláček – Žák, Mudrych, Kunst, Holotík, Mrkvica, Kubíček, Vysloužil, Rašovský, Kavický, Malý, Antoňů.