Juniorům ve Vítkovicích unikl závěr

• pátek 12. ledna 2007
  • Tomáš Kubánek

O s t r a v a - Přestože museli Opavští natupovat ve značně okleštěné sestavě, byli Vítkovicím v přímém boji o čtvrté místo vyrovnaným soupeřem a přispěli k velmi pohlednému zápasu. Slezan sice prohrával na začátku třetí třetiny 1:3, avšak nevzdal se a během deseti minut se třemi góly dostal do vedení. Jenže o chvíli později se obrat povedl také domácím, kteří již vítězství nepustili.

34. kolo, čtvrtek 11. 1. 2007

HC Vítkovice

5:4 (0:0, 2:1, 3:3)

Branky: 22. Šedivý, 30. Palát (Maliník, Šedivý), 43. Szturc (Klimša, Bursík), 54. Bursík (Klimša), 57. Maliník (Šedivý) - 29. Herman (Havlíček, Gulda), 46. Tošenovjan (Herman, Mlýnek), 49. Plánovský (Havlíček), 53. Mlýnek (Herman, Macíček). Rozhodčí: Šír - Kurajský, Mikler. Vyloučení: 10:6. Využití: 0:3. V oslabení: 0:1. Diváci: 50. Střely na branku: 40:35.

Vošvrda - Falter, Voráček, Mlynář, Sedlák, Ledvoň, Hartmann, Dudáš, Hrubý - Klimša, Szturc, Bursík - Šedivý, Maliník, Palát - Vrána, Olšar, Kara.

Pečírka - Čermák, Plánovský, Gulda, Vrabel - Havlíček, Polok, Vlašánek - Herman, Mlýnek, Tošenovjan - Blaga, Gebauer, Macíček.