Konec nadějí na play-off dorostenců

Zápas23.2.2006 | Tomáš Kubánek
Z l í n - Značně okleštěná sestava se vydala k zápasu naděje do Zlína. Opavské vedení podřídilo vše k dosažení nejdůležitějšího cíle, tedy postupu juniorů do play-off. A tak opory dorostu zůstaly v Opavě pro utkání se starší kategorií téhož klubu. Ostatní nedokázali vedoucímu celku moravské části vzorovat ani co se týče branek, ani v počtu střel. Ztráta na šestou Sarezu tak zůstala před posledním kolem na třech bodech, což znamená konec sezony pro opavské dorostence.
46.kolo, čtvrtek 23.2.2006
Branky: 21. Puna (Vlach, Jurík), 29. Vlach (Jurík, Vodák), 60 Jurík (Rachůnek, Puna). Vyloučení: 5:8. Využití: 1:0. Diváci: 79.
PSG Zlín: Sedláček - Andráši, Horák, Jordán, Jurásek, Musil, Vodák, Šenkeřík, Šimurda - Finsterle, Goiš, Jankovský, Jurík, Kadlčík, Křemeček, Michálek, Okál, Puna, Rachůnek, Vlach, Šoula.
HC Slezan Opava: Kučera - Gorčák, Gulda, Koryčanský, Kukla, Kysela, Mrkva - Džemla, Gebauer, Halász, Vítek, Kalina, Koschatzký, Kotala, Mlýnek, Szewczyk, Vlček.

Odehrané v 18:00 | Muži
HC TATRA Kopřivnice