MDO: Důležitá výhra! Slezané v prodloužení zdolali Šumperk!

• neděle 29. listopadu 2015

Mladší dorostenci opavského Slezanu zvládli druhé utkání nadstavbové části. Opavu sice poslal do vedení Věntus, Draci ovšem třemi góly v řadě otočili průběh utkání. Slezan ale zbraně nesložil a pořádně zabral. Ke slovu se totiž dostal Adam Hilšer, který dvěma přesnými zásahy srovnal. Jelikož v následujících minutách branka nepadla, přišlo na řadu prodloužení. V něm vystřelil výhru opavskému celku obránce Marcel Kunc!

Nadstavba , neděle 29. 11. 2015

4:3p (1:1, 0:1, 2:1 - 1:0)

Draci Šumperk

Branky a nahrávky: 5. Věntus (Kadula, Mar), 53. Hilšer (Věntus, Kadula), 56. Hilšer (Mar), 65. Kunc (Mar) - 20. Haluza (Moučka), 22. Mácha (Moučka), 43. Žižlavský (Moučka). Rozhodčí: Fiala - Rychlý, Stonavský. Vyloučení: 9:9. Využití: 2:1. V oslabení: 0:0. Diváci: 103. Střely na branku: 31:34. Průběh utkání: 1:0, 1:3, 4:3.

Hasala - Rozboril, Kunc, Thiel, Mar, Kroček, Kocián, Pachula, Tůček - Hilšer, Pogatschaig, Kadula, Fabianczyk, Poledna, Věntus, Peterek, Matuška

Venouš - Rutar, Jureček, Habrman, Uhlíř, Moučka - Haluza, Vaňous, Krč, Scheuter, Žižlavský, Mácha, Dudycha, Moravec