MDO: O prohře Slezanu rozhodla třetí třetina

• pátek 05. února 2016

Mladší dorostenci nedokázali navázat na výhru s Šumperkem a ze Vsetína se vrací s prázdnou. Po čtyřiceti minutách Opavané prohrávali po brankách Půčka a Zetochy 2:0. O osudu celého duelu však rozhodla poslední dvacetiminutovka, ve které Valaši přidali celkem pět přesných zásahů. Zápas se nejvíce vydařil domácímu Romanu Půčkovi, ten totiž zaznamenal hattrick, k tomu si ještě připsal jednu asistenci.

Nadstavba , čtvrtek 4. 2. 2016

VHK ROBE Vsetín

7:0 (0:0, 2:0, 5:0)

Branky a nahrávky: 23. Půček (Zetocha), 27. Paťava (Lobodowski), 46. Půček (Paťava), 53. Půček (Matiaško, Zetocha), 53. Zetocha (Půček, Matiaško), 54. Lobodowski (Ondračka, Paťava), 60. Stodůlka (Brodek). Rozhodčí: Kašinský – Kurtin, Tkáč. Vyloučení: 6:9, navíc Kroček (Opava) 10 minut. Využití: 1:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 68. Střely na branku: 55:19. Průběh utkání: 7:0.

Chrástecký – Mikulenčák, Kuboš, Ondračka – Rusler, Cabák, Zetocha, Weintritt, Jenáček, Stodůlka, Matiaško, Pírek, Půček, Brodek, Štědrý, Paťava, Lobodowski

Hasala (od 54. Fichna) – Kunc, Thiel, Mar, Kroček, Tůček – Hilšer, Pogatschaig, Hymlárová, Kadula, Fabianczyk, Věntus, Peterek, Matuška